Jak inzerovat na EstateMIX.cz?

Máte zájem inzerovat nemovitosti v zahraniční na portálu EstateMIX.cz, portálu nemovitostí specializující se na investice do zahraničních realit patřící pod realitní portál RealityMIX.cz?

Pokud již vaše realitní kancelář již inzeruje na realitním portálu RealityMIX.cz, Vaše zahraniční nemovitosti se již nyní automaticky zobrazují na portálu EstateMIX.cz.

V případě, že nemáte platnou inzertní smlouvu, je třeba nejdříve uzavřít smlouvu o inzerci na realitním portálu RealityMIX.cz a vaše nemovitosti se budou automaticky zobrazovat i na portálu EstateMIX.cz.

O nás.

EstateMIX.cz specializovaný portál na zahraniční nemovitosti ze skupiny portálů RealityMIX.cz, na kterém mohou inzerovat realitní kanceláře, developeři, ale i ostatní uživatelé, kteří chtějí nabídnout svoji nemovitost k prodeji či pronájmu.

Jedná se o jeden z nejstarších realitních serverů v České republice, který svým uživatelům nabízí vysokou návštěvnost a umožňuje rychlý a efektivní prodej nabízených nemovitostí. V portálu RealityMIX.cz inzerují nejvýznamnější realitní kanceláře z celé České republiky.

RealityMIX – katalog nemovitostí je denně aktualizovaný, všichni inzerenti mají možnost zadávat a editovat své nabídky on-line. K exportu dat lze používat podporované exportní programy.

Uživatelům z řad poptávajících nabízíme přehledné a uživatelsky jednoduché stránky přinášející pestrou škálu nemovitostí a služeb.

Z námi poskytovaných služeb doporučujeme:

  • inzerci nemovitostí k prodeji i pronájmu
  • prezentaci rezidenčních developerských projektů
  • pravidelné zasílání nabídek či poptávek e-mailem
  • aktuální adresář realitních kanceláří

V případě Vašeho zájmu o výraznější zviditelnění Vaší nabídky nebo celé společnosti nás kontaktujte na kontaktech uvedených na stránce O RealityMIXu.

Kontakty:

DALTEN media s.r.o.
Na Harfě 916/9a
190 00, Praha 9
E-mail: info@realitymix.cz
Telefon: +420 731 549 260

Provozujeme portály:

realitymix.cz | kdechcibydlet.cz
irest.cz | utulne.cz | spolubydlo.cz